
Wholesale Minimalist Geometric Cshaped Stainless Steel Real Gold Plated Ear Clips Jewelry For Women
Wholesale Minimalist Geometric Cshaped Stainless Steel Real Gold Plated Ear Clips Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | New Products |
| Shape | C Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 6g |
More Images





Wholesale Minimalist Geometric Cshaped Stainless Steel Real Gold Plated Ear Clips Jewelry For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | New Products |
| Shape | C Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Real Gold Plating |
| Product Type | New Products |
| Shape | C Shape |
| Style | Versatile,Geometry |
| Weight | 6g |























