
Wholesale Minimalist Geometric Gold Plated Copper Necklace With Birthstone Zircon And Double Chain For Unisex
Wholesale Minimalist Geometric Gold Plated Copper Necklace With Birthstone Zircon And Double Chain For Unisex
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $3.78
-65%$3.78
$1.32More Images







Wholesale Minimalist Geometric Gold Plated Copper Necklace With Birthstone Zircon And Double Chain For Unisex
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 10g |























