
Wholesale Minimalist Geometric Round Bead Tassel Sweater Necklace For Women Stainless Steel 18K Real Gold Plated By Pvd Furnace Vacuum
Wholesale Minimalist Geometric Round Bead Tassel Sweater Necklace For Women Stainless Steel 18K Real Gold Plated By Pvd Furnace Vacuum
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
More Images





Wholesale Minimalist Geometric Round Bead Tassel Sweater Necklace For Women Stainless Steel 18K Real Gold Plated By Pvd Furnace Vacuum
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 11g |























