
Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace For Women
Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Original: $14.26
-65%$14.26
$4.99More Images



Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Pendant Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist |
| Weight | 50g |























