
Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Open Ring For Unisex
| Gender | Open,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 34g |
More Images





Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Open Ring For Unisex
| Gender | Open,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 34g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Open,Unisex |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Weight | 34g |























