
Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel Heartshaped Zircon Pendant Necklace And Bracelet Jewelry For Women With Electroplating
Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel Heartshaped Zircon Pendant Necklace And Bracelet Jewelry For Women With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.00
-65%$4.00
$1.40More Images








Wholesale Minimalist Geometric Stainless Steel Heartshaped Zircon Pendant Necklace And Bracelet Jewelry For Women With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Zircon |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Minimalist,Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























