
Wholesale Minimalist Geometric Star Shape Diamond Stainless Steel Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 20g |
Original: $3.55
-65%$3.55
$1.24More Images






Wholesale Minimalist Geometric Star Shape Diamond Stainless Steel Earrings For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personality Trend |
| Pattern | Star Shape,Geometric Type |
| Processing Technique | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 20g |























