
Wholesale Minimalist Hemp Texture Ushaped Stainless Steel Stud Earrings For Women With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
Wholesale Minimalist Hemp Texture Ushaped Stainless Steel Stud Earrings For Women With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 7g |
Original: $2.35
-65%$2.35
$0.82More Images





Wholesale Minimalist Hemp Texture Ushaped Stainless Steel Stud Earrings For Women With Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | U-Shaped |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Type Of Product | Accessories |
| Weight | 7g |























