
Wholesale Multilayer Minimalist Oil Drop Flower Pendant Necklace With Paper Clip Chain Titanium Steel 18K Gold Electroplated Unisex
Wholesale Multilayer Minimalist Oil Drop Flower Pendant Necklace With Paper Clip Chain Titanium Steel 18K Gold Electroplated Unisex
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Original: $1.61
-65%$1.61
$0.56More Images






Wholesale Multilayer Minimalist Oil Drop Flower Pendant Necklace With Paper Clip Chain Titanium Steel 18K Gold Electroplated Unisex
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Paper Clip Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Minimalist,Plants And Flowers |
| Weight | 5g |























