
Wholesale Natural Stone And Stainless Steel Abacus Bead Necklace And Bracelet Retro Dopamine Style Handmade With Electroplating
Wholesale Natural Stone And Stainless Steel Abacus Bead Necklace And Bracelet Retro Dopamine Style Handmade With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Natural Stone |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $4.73
-65%$4.73
$1.66More Images






Wholesale Natural Stone And Stainless Steel Abacus Bead Necklace And Bracelet Retro Dopamine Style Handmade With Electroplating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Natural Stone |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel Natural Stone |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Natural Stone |
| Set Combination | Necklace + Jewelry |
| Style | Ethnic Style,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























