
Wholesale Natural Stone Geometric Copper Electroplated Pendant Necklace For Unisex With Light Luxury Style
Wholesale Natural Stone Geometric Copper Electroplated Pendant Necklace For Unisex With Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |
Original: $3.56
-65%$3.56
$1.25More Images
















Wholesale Natural Stone Geometric Copper Electroplated Pendant Necklace For Unisex With Light Luxury Style
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 8g |























