
Wholesale Necklace Copper Titanium Steel Electroplating Women's Minimalist Letter Design O Chain
Wholesale Necklace Copper Titanium Steel Electroplating Women's Minimalist Letter Design O Chain
| 391 | Titanium Steel Material,Real Gold Plating In The Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.88
-65%$1.88
$0.66More Images




Wholesale Necklace Copper Titanium Steel Electroplating Women's Minimalist Letter Design O Chain
| 391 | Titanium Steel Material,Real Gold Plating In The Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 391 | Titanium Steel Material,Real Gold Plating In The Furnace,Anti-Allergic And Color-Preserving |
|---|---|
| Chain Style | O Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Minimalist,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























