
Wholesale Necklace Stainless Steel Imitation Pearls Geometric Light Luxury Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $16.31
-65%$16.31
$5.71More Images




Wholesale Necklace Stainless Steel Imitation Pearls Geometric Light Luxury Electroplated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Imitation Pearls |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























