
Wholesale Necklace Titanium Steel Heart Shape Pendant Cartoon Style Vacuum Furnace Electroplated Ochain For Women
Wholesale Necklace Titanium Steel Heart Shape Pendant Cartoon Style Vacuum Furnace Electroplated Ochain For Women
| 326 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images




Wholesale Necklace Titanium Steel Heart Shape Pendant Cartoon Style Vacuum Furnace Electroplated Ochain For Women
| 326 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 326 | Titanium Steel Material,Vacuum Furnace Electroplating |
|---|---|
| Chain Style | O-Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Modeling | Heart Shape |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Cartoon,Shape,Pattern |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























