
Wholesale Oil Dripping Process Gold Electroplated Stainless Steel Fish Pendant Cross Chain Necklace For Men And Women
Wholesale Oil Dripping Process Gold Electroplated Stainless Steel Fish Pendant Cross Chain Necklace For Men And Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $2.35
-65%$2.35
$0.82More Images















Wholesale Oil Dripping Process Gold Electroplated Stainless Steel Fish Pendant Cross Chain Necklace For Men And Women
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























