
Wholesale Pendant Necklace Clavicle Chain Geometric Fresh Green Dongling Female Titanium Steel 18K Gold Plated
Wholesale Pendant Necklace Clavicle Chain Geometric Fresh Green Dongling Female Titanium Steel 18K Gold Plated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images








Wholesale Pendant Necklace Clavicle Chain Geometric Fresh Green Dongling Female Titanium Steel 18K Gold Plated
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O-Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Titanium Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Style | Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 7g |























