
Wholesale Preppy Casual Style Unisex Opening And Closing Copper Pendant Necklace With 18K Electroplated Finish
Wholesale Preppy Casual Style Unisex Opening And Closing Copper Pendant Necklace With 18K Electroplated Finish
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Original: $3.78
-65%$3.78
$1.32More Images









Wholesale Preppy Casual Style Unisex Opening And Closing Copper Pendant Necklace With 18K Electroplated Finish
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Casual Style,Shape,Pattern |
| Weight | 6g |























