
Wholesale Retro Cartoon Design Electroplated Stainless Steel Insect Pendant Thin Chain Necklace For Women
Wholesale Retro Cartoon Design Electroplated Stainless Steel Insect Pendant Thin Chain Necklace For Women
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Medieval Style,Animals |
| Weight | 12g |
Original: $2.76
-65%$2.76
$0.97More Images



Wholesale Retro Cartoon Design Electroplated Stainless Steel Insect Pendant Thin Chain Necklace For Women
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Medieval Style,Animals |
| Weight | 12g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Thin Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Insect |
| Style | Medieval Style,Animals |
| Weight | 12g |























