
Wholesale Retro Elegant Ocean Style Pearl Shell Koi Conch Pendant Necklace For Women With Gold Plated Titanium Steel And O Word Chain Featuring Animal Zodiac Patterns
Wholesale Retro Elegant Ocean Style Pearl Shell Koi Conch Pendant Necklace For Women With Gold Plated Titanium Steel And O Word Chain Featuring Animal Zodiac Patterns
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 10g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images
















Wholesale Retro Elegant Ocean Style Pearl Shell Koi Conch Pendant Necklace For Women With Gold Plated Titanium Steel And O Word Chain Featuring Animal Zodiac Patterns
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Animals,Zodiac |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 10g |























