
Wholesale Retro Exaggerated Abstract Face Pendant Necklace For Women Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated
Wholesale Retro Exaggerated Abstract Face Pendant Necklace For Women Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 16g |
Original: $3.43
-65%$3.43
$1.20More Images





Wholesale Retro Exaggerated Abstract Face Pendant Necklace For Women Geometric Stainless Steel 18K Real Gold Plated
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 16g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | 18K Real Gold Plating |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Pvd Furnace Vacuum Real Gold Plating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Internet Celebrity Style,Facial Features,Expressions |
| Weight | 16g |























