
Wholesale Retro Exquisite Geometric Cshaped Electroplated Resin And Stainless Steel Earrings For Women
Wholesale Retro Exquisite Geometric Cshaped Electroplated Resin And Stainless Steel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin,18?Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $4.53
-65%$4.53
$1.59More Images










Wholesale Retro Exquisite Geometric Cshaped Electroplated Resin And Stainless Steel Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin,18?Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Resin,18?Karat |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Fashion Ol,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























