
Wholesale Ring Stainless Steel Geometric Light Luxury Style Electroplated Seashells
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $3.67
-65%$3.67
$1.28More Images






Wholesale Ring Stainless Steel Geometric Light Luxury Style Electroplated Seashells
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric |
| Size | Number 8 |
| Style | Light Luxury Style,Geometry |
| Weight | 30g |























