
Wholesale Ring Stainless Steel Light Luxury Geometric Heart Star Pattern Pvd Electroplating
Wholesale Ring Stainless Steel Light Luxury Geometric Heart Star Pattern Pvd Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Star,Geometry |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.87
-65%$3.87
$1.35More Images







Wholesale Ring Stainless Steel Light Luxury Geometric Heart Star Pattern Pvd Electroplating
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Star,Geometry |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pattern | Heart,Star,Geometry |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























