
Wholesale S925 Silver Necklace With Diamond Lucky Number Pattern Highend Style For Women Clavicle Chain
Wholesale S925 Silver Necklace With Diamond Lucky Number Pattern Highend Style For Women Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High-End,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Original: $20.87
-65%$20.87
$7.30More Images




Wholesale S925 Silver Necklace With Diamond Lucky Number Pattern Highend Style For Women Clavicle Chain
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High-End,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Clavicle Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Silver,925 Silver |
| Occasion | Fashion Commuting |
| Pendant Material | 925 Silver |
| Style | High-End,Letters,Numbers,Text |
| Styling | Letters,Numbers,Text |
| Treatment Process | Diamond |
| Weight | 50g |























