
Wholesale Simple Asymmetrical Cut Out Geometric Stainless Steel Pendant Necklace With Wax Rope Chain Hand Polished For Women
Wholesale Simple Asymmetrical Cut Out Geometric Stainless Steel Pendant Necklace With Wax Rope Chain Hand Polished For Women
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Hand Polished |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Original: $3.86
-65%$3.86
$1.35More Images





Wholesale Simple Asymmetrical Cut Out Geometric Stainless Steel Pendant Necklace With Wax Rope Chain Hand Polished For Women
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Hand Polished |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Wax Rope Chain |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Hand Polished |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 20g |























