
Wholesale Simple Electroplated Stainless Steel Chili Pepper Jewelry Set For Women Necklaces And Earrings
Wholesale Simple Electroplated Stainless Steel Chili Pepper Jewelry Set For Women Necklaces And Earrings
| Attribute 1 | Chili Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Chili Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Stainless Steel Chili Necklace Earrings,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Chili Pepper |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 1g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images



Wholesale Simple Electroplated Stainless Steel Chili Pepper Jewelry Set For Women Necklaces And Earrings
| Attribute 1 | Chili Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Chili Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Stainless Steel Chili Necklace Earrings,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Chili Pepper |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Chili Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Chili Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Stainless Steel Chili Necklace Earrings,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Chili Pepper |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Fruit,Food |
| Weight | 1g |























