
Wholesale Simple Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Women's Bracelet With Twist Snake Bone Chain
Wholesale Simple Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Women's Bracelet With Twist Snake Bone Chain
| Chain Length | 12+7Cm |
|---|---|
| Gender | Women's,Couple Style |
| Material | Stainless Steel,Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Original: $1.25
-65%$1.25
$0.44More Images










Wholesale Simple Geometric Stainless Steel 18K Gold Plated Women's Bracelet With Twist Snake Bone Chain
| Chain Length | 12+7Cm |
|---|---|
| Gender | Women's,Couple Style |
| Material | Stainless Steel,Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Length | 12+7Cm |
|---|---|
| Gender | Women's,Couple Style |
| Material | Stainless Steel,Gold |
| Occasion | Fashionable Commuting,Travel Souvenir |
| Processing Technique | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 8g |























