
Wholesale Simple Irregular Geometric Heart Fivepointed Star Moon Pendant 18K Vacuum Plated Stainless Steel Unisex Bracelet
Wholesale Simple Irregular Geometric Heart Fivepointed Star Moon Pendant 18K Vacuum Plated Stainless Steel Unisex Bracelet
| Electroplating Process | 18K Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Style,Universal |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Original: $4.23
-65%$4.23
$1.48More Images







Wholesale Simple Irregular Geometric Heart Fivepointed Star Moon Pendant 18K Vacuum Plated Stainless Steel Unisex Bracelet
| Electroplating Process | 18K Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Style,Universal |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Electroplating Process | 18K Furnace Vacuum Plating |
|---|---|
| Gender | Women's,Unisex |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Style,Universal |
| Pattern | Heart Shape,Geometric Type |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Geometry |
| Weight | 40g |























