
Wholesale Simple Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Nk Chain Necklace For Women
Wholesale Simple Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Nk Chain Necklace For Women
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 10g |
Original: $1.64
-65%$1.64
$0.57More Images





Wholesale Simple Minimalist Geometric Stainless Steel Electroplated Nk Chain Necklace For Women
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Nk Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Simple,Minimalist |
| Weight | 10g |























