
Wholesale Simple Openable Diy Heart And Bow Tie Shaped Copper Gold Plated Pendant With Cross Chain Unisex
Wholesale Simple Openable Diy Heart And Bow Tie Shaped Copper Gold Plated Pendant With Cross Chain Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Original: $3.78
-65%$3.78
$1.32More Images













Wholesale Simple Openable Diy Heart And Bow Tie Shaped Copper Gold Plated Pendant With Cross Chain Unisex
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Cross Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Material | Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Bow Tie |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 10g |























