
Wholesale Simple Plants And Flowers Dripping Oil Stainless Steel Flower Necklace And Earrings Set For Women
Wholesale Simple Plants And Flowers Dripping Oil Stainless Steel Flower Necklace And Earrings Set For Women
| Attribute 1 | Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images




Wholesale Simple Plants And Flowers Dripping Oil Stainless Steel Flower Necklace And Earrings Set For Women
| Attribute 1 | Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Flower Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Flower Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Flower Necklace Set,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Dripping Oil |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























