
Wholesale Simple Stainless Steel Heart Water Drop Bell Shaped Electroplated Love Earrings Necklace Bracelet Set For Women
Wholesale Simple Stainless Steel Heart Water Drop Bell Shaped Electroplated Love Earrings Necklace Bracelet Set For Women
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Bracelet |
| Attribute 3 | Love Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.22
-65%$1.22
$0.43More Images




Wholesale Simple Stainless Steel Heart Water Drop Bell Shaped Electroplated Love Earrings Necklace Bracelet Set For Women
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Bracelet |
| Attribute 3 | Love Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Love Earrings |
|---|---|
| Attribute 2 | Love Bracelet |
| Attribute 3 | Love Necklace |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces + Hand Accessories |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Heart,Water Drop,Bell |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























