
Wholesale Simple Tree Of Life Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women
| Attribute 1 | Tree Of Life Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Tree Of Life Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Tree Of Life |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Original: $1.74
-65%$1.74
$0.61More Images






Wholesale Simple Tree Of Life Stainless Steel Electroplated Jewelry Set For Women
| Attribute 1 | Tree Of Life Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Tree Of Life Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Tree Of Life |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Tree Of Life Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Tree Of Life Earrings |
| Attribute 3 | Stainless Steel Necklace Set |
| Bundle Deal | Earrings + Necklaces |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Tree Of Life |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Simple,Shape,Pattern |
| Weight | 1g |























