
Wholesale Snake Zircon Necklace Stainless Steel Geometric Pattern Electroplated Snake Bone Chain Unisex Fashion Accessory
Wholesale Snake Zircon Necklace Stainless Steel Geometric Pattern Electroplated Snake Bone Chain Unisex Fashion Accessory
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 1g |
Original: $2.25
-65%$2.25
$0.79More Images








Wholesale Snake Zircon Necklace Stainless Steel Geometric Pattern Electroplated Snake Bone Chain Unisex Fashion Accessory
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Snake Bone Chain |
|---|---|
| Gender | Unisex |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 1g |























