
Wholesale Snakeshaped Titanium Steel And Environmentally Friendly Copper Necklace And Earrings Set For Women With Electroplating And Light Luxury Style
Wholesale Snakeshaped Titanium Steel And Environmentally Friendly Copper Necklace And Earrings Set For Women With Electroplating And Light Luxury Style
| 8953 | Titanium Steel Material Vacuum Intracranial Electroplating 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Hand Jewelry + Earrings |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Snake Shape |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5000g |
Original: $1.66
-65%$1.66
$0.58More Images










Wholesale Snakeshaped Titanium Steel And Environmentally Friendly Copper Necklace And Earrings Set For Women With Electroplating And Light Luxury Style
| 8953 | Titanium Steel Material Vacuum Intracranial Electroplating 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Hand Jewelry + Earrings |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Snake Shape |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5000g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| 8953 | Titanium Steel Material Vacuum Intracranial Electroplating 18K |
|---|---|
| Bundle Deal | Hand Jewelry + Earrings |
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Environmentally Friendly Copper |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Snake Shape |
| Pendant Material | Copper |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Light Luxury Style,Shape,Pattern |
| Weight | 5000g |























