
Wholesale Stackable Starfish Shells With Pearl Pendants Stainless Steel 18K Gold Plated Minimalist Women's Necklace
Wholesale Stackable Starfish Shells With Pearl Pendants Stainless Steel 18K Gold Plated Minimalist Women's Necklace
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Original: $3.02
-65%$3.02
$1.06More Images







Wholesale Stackable Starfish Shells With Pearl Pendants Stainless Steel 18K Gold Plated Minimalist Women's Necklace
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Bead Chain |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel,18 Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Real Gold Plating In The Furnace |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 40g |























