
Wholesale Stainless Steel 18K Gold Plated Bow And Star Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | 18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Bow Tie,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Original: $3.72
-65%$3.72
$1.30More Images





Wholesale Stainless Steel 18K Gold Plated Bow And Star Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | 18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Bow Tie,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Electroplating Process | Furnace Vacuum Plating 18K |
| Gender | Women's |
| Material | 18?Karat |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pattern | Bow Tie,Star |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Star |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 40g |























