
Wholesale Stainless Steel 18K Goldplated Fivepetal Flower Necklace For Women
| Attribute 1 | Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Necklace |
| Attribute 3 | Five Petal Flower Necklace |
| Chain Style | Box Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
More Images





Wholesale Stainless Steel 18K Goldplated Fivepetal Flower Necklace For Women
| Attribute 1 | Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Necklace |
| Attribute 3 | Five Petal Flower Necklace |
| Chain Style | Box Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Attribute 1 | Flower Necklace |
|---|---|
| Attribute 2 | Stainless Steel Necklace |
| Attribute 3 | Five Petal Flower Necklace |
| Chain Style | Box Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Literary Retro |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Gold Plated |
| Shape | Flowers |
| Style | Medieval Style,Plants And Flowers |
| Weight | 1g |























