
Wholesale Stainless Steel And Acrylic Light Luxury Geometric Leopard Print Chain Necklace With 18K Gold Plating
Wholesale Stainless Steel And Acrylic Light Luxury Geometric Leopard Print Chain Necklace With 18K Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
More Images





Wholesale Stainless Steel And Acrylic Light Luxury Geometric Leopard Print Chain Necklace With 18K Gold Plating
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Perimeter | 81Cm And Above |
| Style | Light Luxury,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























