
Wholesale Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Geometric Pearl Jewelry Set For Women Necklaces And Bracelets
Wholesale Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Geometric Pearl Jewelry Set For Women Necklaces And Bracelets
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 30g |
Original: $7.17
-65%$7.17
$2.51More Images






Wholesale Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Geometric Pearl Jewelry Set For Women Necklaces And Bracelets
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Style | Geometry |
| Weight | 30g |























