
Wholesale Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Sweater Chain Jewelry Set For Women In Ins Style Minimalist Fashion
Wholesale Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Sweater Chain Jewelry Set For Women In Ins Style Minimalist Fashion
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Original: $2.31
-65%$2.31
$0.81More Images










Wholesale Stainless Steel And Titanium Steel Electroplated Sweater Chain Jewelry Set For Women In Ins Style Minimalist Fashion
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Clothing + Necklaces + Earrings + Hand Accessories |
|---|---|
| Chain Style | Sweater Chain |
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Pendant Material | Titanium Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Style | Ins Style,Minimalist |
| Weight | 6g |























