
Wholesale Stainless Steel Bow Geometric Earrings With Oil Painting Texture And Electroplating For Women
Wholesale Stainless Steel Bow Geometric Earrings With Oil Painting Texture And Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Original: $3.63
-65%$3.63
$1.27More Images






Wholesale Stainless Steel Bow Geometric Earrings With Oil Painting Texture And Electroplating For Women
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Gender | Women's |
|---|---|
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Pattern | Bow,Geometry |
| Style | Niche,Shape,Pattern |
| Styling | Geometry |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 30g |























