
Wholesale Stainless Steel Diamondencrusted Geometric Fanshaped Pendant Necklace And Earrings For Women
Wholesale Stainless Steel Diamondencrusted Geometric Fanshaped Pendant Necklace And Earrings For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Original: $3.25
-65%$3.25
$1.14More Images






Wholesale Stainless Steel Diamondencrusted Geometric Fanshaped Pendant Necklace And Earrings For Women
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | O Word Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Diamond |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 18g |























