
Wholesale Stainless Steel Electroplated 18K Gold Cut Out Heart And Flower Earrings For Women
Wholesale Stainless Steel Electroplated 18K Gold Cut Out Heart And Flower Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Original: $4.91
-65%$4.91
$1.72More Images





Wholesale Stainless Steel Electroplated 18K Gold Cut Out Heart And Flower Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Trend |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 15g |























