
Wholesale Stainless Steel Electroplated 18K Gold Fivepetal Flower Necklace And Ring Set For Women
Wholesale Stainless Steel Electroplated 18K Gold Fivepetal Flower Necklace And Ring Set For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Petals,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flower |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
More Images






Wholesale Stainless Steel Electroplated 18K Gold Fivepetal Flower Necklace And Ring Set For Women
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Petals,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flower |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Bundle Deal | Necklaces + Bracelets |
|---|---|
| Chain Style | Regular Chain |
| Gender | Petals,Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pattern | Plants And Flowers |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Product Type | Accessories |
| Shape | Flower |
| Style | Shape,Pattern |
| Weight | 15g |























