
Wholesale Stainless Steel Electroplated 18K Gold Geometric Flower Pearls Ear Clips For Women
Wholesale Stainless Steel Electroplated 18K Gold Geometric Flower Pearls Ear Clips For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 25g |
Original: $4.15
-65%$4.15
$1.45More Images





Wholesale Stainless Steel Electroplated 18K Gold Geometric Flower Pearls Ear Clips For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 25g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Geometric Type |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 25g |























