
Wholesale Stainless Steel Electroplated Butterfly Pendant Necklace Unisex Simple Accessory
| Chain Length | 38+7 |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Simple,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Original: $1.75
-65%$1.75
$0.61More Images






Wholesale Stainless Steel Electroplated Butterfly Pendant Necklace Unisex Simple Accessory
| Chain Length | 38+7 |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Simple,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Length | 38+7 |
|---|---|
| Chain Style | Cross Chain |
| Gender | Unisex |
| Material | Stainless Steel,18K |
| Occasion | Fashion Commuter |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Style | Simple,Animal |
| Treatment Process | Electroplating |
| Weight | 1g |























