
Wholesale Stainless Steel Electroplated Cat Paw Earrings For Women In Ins Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cat Paw |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 30g |
Original: $6.30
-65%$6.30
$2.20More Images





Wholesale Stainless Steel Electroplated Cat Paw Earrings For Women In Ins Style
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cat Paw |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 30g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fresh And Sweet |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Cat Paw |
| Style | Ins Style,Animals |
| Weight | 30g |























