
Wholesale Stainless Steel Electroplated Drop Shape Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Original: $7.69
-65%$7.69
$2.69More Images





Wholesale Stainless Steel Electroplated Drop Shape Necklace For Women
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Chain Style | Regular Chain |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Fashionable Commuting |
| Pendant Material | Stainless Steel |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Drop Shape |
| Style | Ins Style,Shape,Pattern |
| Weight | 20g |























