
Wholesale Stainless Steel Electroplated Flower Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 21g |
Original: $4.07
-65%$4.07
$1.42More Images






Wholesale Stainless Steel Electroplated Flower Earrings For Women
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 21g |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Ear Needle Material | Stainless Steel |
|---|---|
| Gender | Women's |
| Material | Stainless Steel |
| Occasion | Personalized Style |
| Processing Technology | Electroplating |
| Shape | Flowers |
| Style | Ins Style,Plants And Flowers |
| Weight | 21g |























